TRÆNINGSPLAN
 
Kursushold (hvalp/unghund) er kun synlig under tilmelding, når der er åbnet for tilmelding. Der er ikke andre ventelister! 
 
HVALPEMOTIVATION Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør

 
HV 9-20 02-09-2020 Onsdag 17:15 Tarp Janni Kristiansen  
HV10-20 16-09-2020 Onsdag 18:00 Tarp Merete Petersen
HV11-20 07-10-2020 Onsdag 18:30 Tarp Nina B. Hansen
HV01-21 11-01-2021 Mandag 18:00 Tarp Merete Petersen
HV02-21 08-02-2021 Mandag 18:00 Tarp Janni Kristiansen  
HV03-21 01-03-2021 Mandag 18:00 Tarp Nina B. Hansen
HV04-21 29-03-2021 Mandag 18:00 Tarp Kirsten F. Andersen
HV05-21 10-05-2021 Mandag 18:00 Tarp Kristine Hansen
HV06-21 10-05-2021 Mandag 18:00 Tarp Janni Kristiansen  
HV07-21 02-08-2021 Mandag 18:00 Tarp Karin Bodeval
HV08-21 09-08-2021 Mandag 18:00 Tarp Janni Kristiansen
HV09-21 30-09-2020 Mandag 18:00 Tarp Merete Petersen
HV10-21 11-10-2021 Mandag 18:00 Tarp Kirsten F. Andersen
HV11-21 18-10-2021 Mandag 18:00 Tarp Nina B. Hansen
UNGHUNDE HOLD Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
UNG 4-20 12-08-2020 Onsdag 18:30 Tarp Pia Skovmose
UNG 5-20 16-09-2020 Onsdag 19:30 Tarp Gitte Arnum Høj
UNG 6-20 07-10-2020 Onsdag 19:30 Tarp Birthe Jørgensen (Christina Clausen)
UNG 1-21 11-01-2021 Mandag 19:30 Tarp Pia Skovmose (Bettina Kjærgaard)
UNG 2-21 01-03-2021 Mandag 19:30 Tarp Gitte Arnum Høj (Christina Clausen)
UNG 3-21 19-04-2021 Mandag 19:30 Tarp Dorte Storm Møller
UNG 4-21 02-08-2021 Mandag 19:30 Tarp Karin Bodeval (Bettina Kjærgaard)
UNG 5-21 06-09-2021 Mandag 19:30 Tarp Gitte Arnum Høj (Christina Clausen)
UNG 6-21 11-10-2021 Mandag 19:30 Tarp Kirsten F. Andersen
LYDIGHED Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Rullende optag Mandag 18:30 Tarp
Lydighedshold   (?) 1. jan 2021 Onsdag 18:30 Tarp Gert Adolfsen & Carsten Kristensen
FAMILIE HUNDE Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Familiehundehold   (?) Rullende optag Søndag 10:00 Tarp Lone Zwisler & Kristine Hansen
Rally Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Rally  (14) 1. jan 2021   lbn optag Tirsdag 18:30 Tarp Majken Sørensen Dorte Storm Møller & Svend Aagaard Jensen
DcH PROGRAM Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
C - konkurrencehold  (10) UGE 42 Lørdag 09:30 eft aftale Carlo Hermannsen, Pia Skovmose
B1 - konkurrencehold  (8-9) UGE 42 Lørdag 13:00 eft aftale Annette Mather
B2 - konkurrencehold  (5-7) UGE 42 Lørdag 09:30 eft aftale Tine Valentin
B3 - konkurrencehold  (7) UGE 42 Lørdag 10:00 eft aftale Birthe B Jørgensen
A - konkurrencehold   (7) UGE 42 Lørdag 09:30 eft aftale Jette Nybo Andersen
Elite - konkurrencehold  (8) UGE 42 Søndag 09:30 eft aftale Birthe B Jørgensen
NORDISK PROGRAM Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Nordisk Spor   (3-5) lbn optag Mandag 18:00 eft aftale Michael Nielsen
BRUGSHUNDE PROGRAM Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør/figurant
IGP - grp. C  (8) lbn optag Torsdag 19:00 Tarp Finn Hansen & Brian Klaris
KUN FOR INSTRUKTØRER          
Fælles træning Tarp Ingen
 
 
 
 

Nyheder

Sponsorer