TRÆNINGSPLAN
 
Kursushold (hvalp/unghund) er kun synlig under tilmelding, når der er åbnet for tilmelding. Der er ikke andre ventelister! 
 
HVALPEMOTIVATION Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør

 
                Covid - start 
HV01-21 - 01-03-21 11-01-2021 Mandag 18:00 Tarp Merete Petersen
HV02-21 - 01-03-21 08-02-2021 Mandag 18:00 Tarp Janni Kristiansen  
HV03-21 01-03-2021 Mandag 18:00 Tarp Nina B. Hansen
HV04-21 12-04-2021 Mandag 18:00 Tarp Kirsten F. Andersen
HV05-21 10-05-2021 Mandag 18:00 Tarp Marianne B Lauridsen
HV06-21 10-05-2021 Mandag 18:00 Tarp Janni Kristiansen  
HV07-21 02-08-2021 Mandag 18:00 Tarp Karin Bodeval
HV08-21 09-08-2021 Mandag 18:00 Tarp Janni Kristiansen
HV09-21 30-09-2020 Mandag 18:00 Tarp Merete Petersen
HV10-21 11-10-2021 Mandag 18:00 Tarp Kirsten F. Andersen
HV11-21 18-10-2021 Mandag 18:00 Tarp Nina B. Hansen
UNGHUNDE HOLD Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør

UNG 1-21 - 01-03-21 11-01-2021 Mandag 19:30 Tarp Pia Skovmose (Bettina Kjærgaard)
UNG 2-21 01-03-2021 Mandag 19:30 Tarp Gitte Arnum Høj (Christina Clausen)
UNG 3-21 19-04-2021 Mandag 19:30 Tarp Dorte Storm Møller
UNG 4-21                  10-05-2021Mandag19:30TarpKristine Hansen
UNG 5-21 02-08-2021 Mandag 19:30 Tarp Karin Bodeval (Bettina Kjærgaard)
UNG 6-21 06-09-2021 Mandag 19:30 Tarp XX 
UNG 7-21 04-10-2021 Mandag 19:30 Tarp Kirsten F. Andersen (Christina Clausen)
LYDIGHED Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Lydighedshold  

lbn. optag

Onsdag 18:30 Tarp Gert Adolfsen & Carsten Kristensen
FAMILIE HUNDE Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Familiehundehold   lbn. optag Søndag 10:00 Tarp Lone Zwisler 
Rally Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
Rally  lbn optag Tirsdag 18:30 Tarp Majken Sørensen Dorte Storm Møller & Svend Aagaard Jensen
DcH PROGRAM Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør
C - konkurrencehold  UGE 13 Torsdag 18:30 eft aftale Carlo Hermannsen
B1 - konkurrencehold   UGE 13 Tirsdag 18:30 eft aftale Annette Mather
B2 - konkurrencehold   UGE 13 Onsdag 18:00 eft aftale Tine Valentin
B3 - konkurrencehold  UGE 13 Onsdag18:00 eft aftale Birthe B Jørgensen
A - konkurrencehold   UGE 13 Torsdag 18:00 eft aftale Jette Nybo Andersen
Elite - konkurrencehold  UGE 13 Tirsdag 17:30 eft aftale Birthe B Jørgensen
 
NORDISK PROGRAM Start dato Ugedag  Tid Sted Instruktør
Nordisk Spor    lbn optag Onsdag 18:00 eft aftale Michael Nielsen
     
BRUGSHUNDE PROGRAM Start dato Ugedag Tid Sted Instruktør/figurant
IGP - grp. C   lbn optag Torsdag 19:00 Tarp Finn Hansen & Brian Klaris
KUN FOR INSTRUKTØRER          
Fælles træning Tarp Ingen
 
 
 
 

Nyheder

Sponsorer